Wpisy dla kategorii ‘Na temat książek’

Coaching drogi

Jeżeli znudziły cię rozmowy o niczym, chciałbyś porozmawiać o czymś, co jest naprawdę ważne, to coaching jest właśnie dla Ciebie. Jest on bowiem rozmową o tym, co ważne. Większość szkół coachingu uczy, że podstawowe, pierwsze i najważniejsze pytanie zadawane w coachingu brzmi: „Czego pragniesz?”.

Bogaty wybór ebooków poleca Wydawnictwo Psychoskok

Ebooki zyskują na popularności ponieważ pozwalają czytać „więcej za mniej”. Wydawnictwo Psychoskok poleca bogaty wybór ebooków, w którym znajdziemy pozycje dla fanów każdego gatunku literackiego.

Zdrowie i życie masz tylko jedno – odmień swoje życie

„Zdrowie i życie masz tylko jedno” to poradnik, który wniesie wiele nowych wartości do twojego życia.

Profesjonalny podręcznik do nauki języka angielskiego

Język angielski jest wszechobecny w naszym życiu – w biznesie, kulturze czy mowie potocznej. Nie jest więc przesadą stwierdzenie, że to „urzędowy” język świata. Dlatego każdy, kto chce się poczuć jego obywatelem, powinien umiejętnie się nim posługiwać.

Zapanuj nad własnym życiem

Współczesny człowiek podróżuje, kształci się, czyta, ale ile z tej wiedzy jest w stanie przełożyć na własne życie? Dlaczego NAM wykształconym ludziom tak ciężko przychodzi uzyskanie samozadowolenia i harmonii? Czemu tak mało czerpiemy od tych, dla których homeostaza to naturalny styl życia?

Jak wydać e-booka?

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób rezygnuje z zakupu książek w tradycyjnej papierowej formie, a zamiast tego wybiera łatwe do przechowywania i odtwarzania e-booki.

Książki

KSIĄŻKI – Często nie zastanawiamy się nawet, jak funkcjonalnym przedmiotem jest książka. Ktoś mógłby się oczywiście oburzyć – przecież książka ma być mądra, ponadczasowa, pouczająca, przyjemna w lekturze, odkrywcza, ale funkcjonalna? Nie chodzi tu zresztą o wszelkiego rodzaju podręczniki, których zawartość można wykorzystać w praktyczny sposób, ale o materialną formę książki, jej znakomite zdolności adaptacyjne […]

Polecana księgarnia e-forum

Kupowanie interesujących książek za rozsądną cenę jest wcale niemożliwe. Księgarnia e-forum to miejsce sprzyjające odpowiednim wyborom, ponieważ zawiera mnóstwo pozycji książkowych, nie do znalezienia w innych miejscach. Tego typu księgarnia zawiera najczęściej książki beletrystyczne, powieści, ksiażki dla dzieci, dział historyczny, polityczny czy religijny.

Kreatywna plastykostymulacja

Kreatywna plastykostymulacja to książka – praca naukowa na temat psychologii ogólnie rzecz ujmując.

Vademecum dla żeglarzy: Żeglarz jachtowy. Teoria i praktyka

Zbigniew Klimczak żeglarz z ponad 30 letnim stażem, pełniący funkcję Kierownika Wyszkolenia Żeglarskiego w ośrodku Huty im. Sędzimira w Zielonym Gaju na Mazurach oraz założyciel własnej Szkoły Żeglarskiej jest autorem poradnika dla żeglarzy pt. „Żeglarz jachtowy. Teoria i praktyka”. Książka ukazała się w formie elektronicznej, wydana przez Wydawnictwo Psychoskok.

Powered by WordPress