Zdrowie i życie masz tylko jedno – odmień swoje życie

Zdrowie i życie masz tylko jedno” to poradnik, który wniesie wiele nowych wartości do twojego życia.

Violetta Wróblewska – psycholog, trener rozwoju osobistego, psychocoach i nauczyciel akademicki, popularyzatorka zdrowych stylów życia, twórczyni psychomedduchowości, czyli wykorzystania indywidualnych doświadczeń życiowych ludzi i osiągnięć naukowych z zakresu psychologii, duchowości i medycyny w prowadzeniu szczęśliwszego życia i osiąganiu spokoju wewnętrznego – w przystępny dla czytelnika sposób przedstawia recepty na to, jak zacząć świadomie i dobrze kierować swoim życiem.

ca45ce72a27f_large

Jak pozbyć się nabytych przekonań, jak zmieniać siebie, ale również jak pokochać siebie, by pokochać innych. W 34 rozdziałach pisze m.in. o tym, jak na nasze życie wpływa gniew, jak wpływają różne emocje, jak odkryć swoją misję życiową, jak nadać życiu głębszy sens, jak realizować marzenia, mieć satysfakcjonującą pracę czy w jaki sposób się odżywiać, by zachować zdrowie na długie lata. Nie zapomina także o tym, że sama przez wiele lat uczyła się rozpoznawać swoje potrzeby i zmieniała swoje życie na lepsze poprzez szereg nowych rzeczy: taniec, medytację, jogę, zmianę żywienia.

„Zdrowie i życie masz tylko jedno” to poradnik, który pomoże ci zrozumieć samego siebie. Za pomocą ćwiczeń dosięgniesz głębszej warstwy swojego „ja”, a to uczyni cię bardziej świadomym i lepszym człowiekiem.

, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *