Wpisy dla kategorii ‘Materiały edukacyjne’

Szybkie szkolenia, szybkie porady

Szybkie czasy wymusiły zmiany także w dziedzinie edukacji, zdobywanie wiedzy jest konieczne, ale w krótkim czasie i to najlepiej bez wychodzenia z domu.

Coaching drogi

Jeżeli znudziły cię rozmowy o niczym, chciałbyś porozmawiać o czymś, co jest naprawdę ważne, to coaching jest właśnie dla Ciebie. Jest on bowiem rozmową o tym, co ważne. Większość szkół coachingu uczy, że podstawowe, pierwsze i najważniejsze pytanie zadawane w coachingu brzmi: „Czego pragniesz?”.

Bogaty wybór ebooków poleca Wydawnictwo Psychoskok

Ebooki zyskują na popularności ponieważ pozwalają czytać „więcej za mniej”. Wydawnictwo Psychoskok poleca bogaty wybór ebooków, w którym znajdziemy pozycje dla fanów każdego gatunku literackiego.

Zdrowie i życie masz tylko jedno – odmień swoje życie

„Zdrowie i życie masz tylko jedno” to poradnik, który wniesie wiele nowych wartości do twojego życia.

Szkolenia, a modele i ocenianie ich efektywności dla rozwoju firmy

Istnieje szereg sposobów pozwalających na skuteczne ocenianie szkolenia. W latach 60 Kirkpatrick stworzył własną teorię, tak zwaną teorię Kirkpatricka. Ocenianie szkolenia odbywa się tu na czterech poziomach, z czego dwa są istotne z punktu widzenia organizacji, a kolejne dwa z punktu widzenia jednostki.

Nauka języka angielskiego w szkołach nadal na niskim poziomie?

Pierwsze półrocze roku szkolnego powoli się kończy, a u Twojego dziecka kolejne jedynki i dwoje z angielskiego. Czyja to wina? Twoja, dziecka, a może szkoły?

Dla kogo staże i praktyki?

Dotąd to głównie studenci, zarówno na studiach dziennych, jak i zaocznych, odbywali praktyki w ramach uzupełniania podstawy programowej. Dziś to już nie obowiązek, a przywilej gdyż oferty stażowe, choć często nadal bezpłatne, stawiają przed kandydatami wiele wymagań i możliwości co sprawia, że chętnych na staż w prestiżowych i znaczących firmach jest coraz więcej.

Profesjonalny podręcznik do nauki języka angielskiego

Język angielski jest wszechobecny w naszym życiu – w biznesie, kulturze czy mowie potocznej. Nie jest więc przesadą stwierdzenie, że to „urzędowy” język świata. Dlatego każdy, kto chce się poczuć jego obywatelem, powinien umiejętnie się nim posługiwać.

Zapanuj nad własnym życiem

Współczesny człowiek podróżuje, kształci się, czyta, ale ile z tej wiedzy jest w stanie przełożyć na własne życie? Dlaczego NAM wykształconym ludziom tak ciężko przychodzi uzyskanie samozadowolenia i harmonii? Czemu tak mało czerpiemy od tych, dla których homeostaza to naturalny styl życia?

Ogłoszenia o szkoleniach

Poszukiwania ciekawych ofert szkoleniowych nie zawsze są łatwe, zazwyczaj nie dlatego, że brakuje ogłoszeń w tym temacie, a dlatego, że ceny za szkolenia są tak duże, że zwyczajnie rezygnujemy z przeglądu ogłoszeń.

Powered by WordPress