Wpisy dla kategorii ‘Artykuły, informacje branżowe’

Skuteczny e-mail marketing dla przedsiębiorców

XXI wiek to era komputerów i nowych technologii. Ten błyskawiczny postęp technologii niesie za sobą pewne konsekwencje dla osób, które prowadzą własny biznes.  

Pożyczka na szkolenie – rynek potrzebuje programistów.

Ministerstwo Rozwoju przedstawiło swój nowy pomysł – nieoprocentowana pożyczka, która pozwoli zdobyć wiedzę w temacie programowania.

Szybkie szkolenia, szybkie porady

Szybkie czasy wymusiły zmiany także w dziedzinie edukacji, zdobywanie wiedzy jest konieczne, ale w krótkim czasie i to najlepiej bez wychodzenia z domu.

Czym są piły tarczowe?

Czasem musimy czegoś użyć do wykonywania czynności na przykład przy remontach, a tak naprawdę nie znamy dobrze tych narzędzi. Musimy zdawać sobie sprawę, że nie wiedza może nam zdecydowanie szkodzić. Przykładem takowych narzędzi są zdecydowanie piły tarczowe. Piły tarczowe są narzędziami, które służą do prostoliniowego cięcia przeróżnych materiałów. Można je podzielić na nadające się do […]

AKADEMIA HR – Zostań ekspertem z AVENHANSEN!

AVENHANSEN zaprasza na certyfikowany cykl szkoleń.

Na czym polega system wapro wf-mag?

Prowadząc własną działalność gospodarczą, z pewnością każdy właściciel napotyka problemy związane z księgowością, odprowadzaniem podatków oraz rozliczeniami z Urzędem Skarbowym. Jest to całkowicie zrozumiałe, ponieważ polskie prawo bywa dość skomplikowane, a procedury są często niejasne. Ważne jest zatem, aby posiadać w swojej firmie odpowiednie systemy, które pomagają w prawidłowym fakturowaniu. Jednym z nich jest Wapro […]

Co szorowarka potrafi nam ułatwić?

Z posiadania szorowarki do podłóg płynie wiele korzyści, z których początkowo możemy nawet nie zdawać sobie sprawy.

Środki ochrony roślin – wszystko czego potrzebujesz

Środki ochrony roślin, czyli co to takiego ? 

laptopy poleasingowe

Laptopy poleasingowe – świetny laptop za małe pieniądze.

Jak pozycjonować treści w Google?

Pozycjonowanie to proces żmudny, a jego celem jest polepszenie pozycji, jaką strona zajmuje w wynikach wyszukiwania. Im wyższa jej pozycja, tym więcej odwiedzających – według statystyk aż 85% ruchu na stronie pochodzi właśnie z Google. Każde z tych wejść do potencjalny klient. Obok takiego wyniku żaden przedsiębiorca nie przejdzie obojętnie.

Powered by WordPress