Oprogramowanie do obsługi dziekanatu

Webdziekanat to oprogramowanie do obsługi procesu dydaktycznego, zgodne z obowiązującymi przepisami i oparte na standardzie opracowanym przez kilkadziesiąt wiodących polskich uczelni. System jest stale aktualizowany do aktualnych przepisów i ściśle zintegrowany z platformą e-usług opartą na WEBCON BPS.

Systemu PCG Dziekanat – webdziekanat


Webdziekanat to innowacyjne narzędzie, które ułatwia pracę profesorów uczelni i innych nauczycieli, a także zapewnia studentom dostęp do własnych plików w jednym miejscu. Dzięki niemu mogą oni monitorować postępy w nauce, realizować poszczególne zadania oraz utrzymywać kontakt ze swoimi wykładowcami.

Wierzymy, że każdy nauczyciel powinien mieć proste, skuteczne narzędzie do zarządzania procesem nauczania.

Webdziekanat jest naszą odpowiedzią na ten problem. Jest to oprogramowanie zaprojektowane specjalnie z myślą o potrzebach nauczycieli i wykładowców, a jednocześnie spełniające wszystkie aktualne wymogi prawne. System jest stale aktualizowany, aby zawsze był zgodny z najnowszymi przepisami i standardami opracowanymi przez dziesiątki wiodących polskich uczelni.

Wszystkie uczelnie chcą poświęcać mniej czasu na zadania administracyjne, a tu pojawia się automatyzacja.

  • Zawsze możesz pobrać wzór dokumentu studenckiego, jeśli potrzebujesz odpowiedzieć na wszelkie pytania prawne dotyczące tego tematu.
  • Kreator może nie tylko tworzyć dokumenty, raporty i zestawienia, ale także monitorować poprawność wprowadzanych do nich zmian.
  • Działanie kolektywne to nowy tryb pracy zespołowej, w którym zarejestrowane grupy studentów i instruktorów mogą wspólnie pracować nad tworzeniem wiedzy lub pogłębianiem zrozumienia materiału referencyjnego.

Wirtualna sala wykładowa dla zdalnego prowadzenia zajęć

Blackboard Collaborate to wygodna i nowoczesna platforma do prowadzenia zdalnych lekcji i współpracy online. Dzięki niej możesz uczyć studentów w czasie rzeczywistym za pośrednictwem komputera lub urządzeń mobilnych.

Wirtualne klasy to najlepszy sposób, aby połączyć się z uczniami i upewnić się, że rozumieją materiał, którego się uczą. Korzystając z narzędzi takich jak Blackboard Collaborate, możesz uczyć z dowolnego miejsca na świecie, jednocześnie utrzymując silną więź ze swoimi studentami.

Zobacz również: Pisanie prac magisterskich

Twoje lekcje będą przebiegać płynnie, co pozwoli Ci spędzić więcej czasu na tym, co naprawdę ważne.

  • Konfiguracja aplikacji jest łatwa: wystarczy ją zainstalować i wybrać nauczyciela. Uczniowie łączą się przez przeglądarkę, więc nie muszą niczego pobierać
  • System uwzględnia potrzeby uczniów niepełnosprawnych, takie jak dodawanie napisów podczas pracy.
  • Aplikacja jest łatwa w nawigacji i mają przyjazny interfejs.
  • Nagrywanie i udostępnianie treści wideolekcji to doskonały sposób na przyspieszenie kursu lub przygotowanie ich do nadchodzącego egzaminu.


, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *