Profesjonalny podręcznik do nauki języka angielskiego

Język angielski jest wszechobecny w naszym życiu – w biznesie, kulturze czy mowie potocznej. Nie jest więc przesadą stwierdzenie, że to „urzędowy” język świata. Dlatego każdy, kto chce się poczuć jego obywatelem, powinien umiejętnie się nim posługiwać.


Wiedzę najlepiej czerpać z profesjonalnych podręczników do nauki. Do takich pozycji należy bez wątpienia książka Ryszarda Purskiego „Przystępna gramatyka języka angielskiego” wydana przez wydawnictwo Psychoskok. Publikacja zawiera podane w przystępnej formie zasady gramatyki, dzięki czemu nauka języka angielskiego nie jest przykrym obowiązkiem.

Dużym plusem są ćwiczenia sprawdzające, dzięki którym na bieżąco możemy monitorować swoją wiedzę. Na końcu książki „Przystępna gramatyka języka angielskiego” zawarto do nich klucz, przez co szybko zweryfikujemy swoje postępy. To bardzo wartościowa pozycja zarówno dla osób dopiero zaczynających naukę języka angielskiego, jak i tych, które już znają jego podstawy.

Książkę można nabyć odwiedzając serwis www.ebooki123.pl/przystepna-gramatyka-angielska_p327. Do zakupu zachęca nie tylko atrakcyjna cena, ale i objętość samej książki – 300 stron.

, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *