Coaching drogi

Jeżeli znudziły cię rozmowy o niczym, chciałbyś porozmawiać o czymś, co jest naprawdę ważne, to coaching jest właśnie dla Ciebie. Jest on bowiem rozmową o tym, co ważne. Większość szkół coachingu uczy, że podstawowe, pierwsze i najważniejsze pytanie zadawane w coachingu brzmi: „Czego pragniesz?”.

Od tego prostego, a jednak bardzo głębokiego pytania rozpoczyna się cały proces coachingowy. Zanim więc rozpoczniesz swoją przygodę z coachingiem, proponuje Ci, abyś w najbliższym tygodniu odbył kilka ważnych rozmów. W tym celu musisz użyć podstawowej umiejętności w coachingu, jaką jest umiejętność zadawania pytań. Pytania coachingowe to znakomite narzędzie, które umożliwia nam pogłębianie naszych codziennych rozmów.

Jeżeli wybrałeś ścieżkę coacha, mam nadzieję, że lektura mojej książki „Coaching drogi” będzie dla Ciebie ogromną zachętą, by podążać tą drogą. Ufam, że zdobędziesz podstawową wiedzę, zrozumiesz, jakie zasady i umiejętności powinieneś nabyć, by zostać skutecznym coachem.

Książka ta jest tak skonstruowana, byś mógł przećwiczyć zdobytą wiedzę. Dlatego w trakcie lektury pojawi się kilka zadań, do wykonania których gorąco Cię zachęcam.

Przeprowadziłem setki godzin szkoleń z coachingu. Dzisiaj coachami są ci, którzy od samego początku postawili na praktykę, a zdobytą wiedzę od razu wprowadzali w życie, ćwicząc coaching wszędzie i z kim tylko mogli.

Ostatni rozdział tej książki to kilka wywiadów z coachami, którzy osiągnęli już kolejny etap swojego rozwoju i skutecznie prowadzą praktykę coachingową. To ogromna dawka inspiracji, zachęty i wiele przykładów do naśladowania.

Jeżeli zastanawiasz się nad skorzystaniem z coachingu jako klient, mam nadzieję, że materiał ten zainspiruje Cię do skorzystania z pomocy coacha i dzięki temu zrealizujesz swoje plany.

Miłej lektury. Robert Kozłowski.

Książkę można zakupić w księgarni tylkorelaks.pl pod tym linkiem.

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *