Konkurs szkoleniowy: jeszcze tylko przez miesiąc można walczyć o nagrody.

Jeszcze tylko przez miesiąc można brać udział w konkursie szkoleniowym organizowanym wspólnie przez serwis www.szkolenia24h.pl oraz firmę badawczo szkoleniową Ensize Consulting Group. Wartość nagród wynosi ponad 4000 zł.

Zasady konkursu: należy zasugerować szkolenie w aplikacji Rynek Szkoleń, znajdującej się w serwisie www.szkolenia24h.pl. Użytkownik weźmie udział w losowaniu nagród, jeśli odpowiedź na jego ogłoszenie złoży przynajmniej jedna firma szkoleniowa – liczba losów zależy od ilości odpowiedzi złożonych przez rożne firmy szkoleniowe.

Nagrodami w konkursie są analizy szkoleniowe służące do oceny własnych potrzeb szkoleniowych, jak i całej organizacji, czy przedsiębiorstwa. Analizy są opracowywane przy współpracy z psychologami i konsultantami biznesu. Dzięki analizom firmy Ensize zrozumiemy różne style zachowania, poznamy naturalne zachowania ludzi oraz sposób, w jaki dostosowują się oni do otoczenia, określimy potencjał badanej osoby, dowiemy się, jak postrzegają nas inni i na ile nasza wizja się z tym zgadza, określimy obszary do rozwoju w przyszłości oraz poznamy, co wpływa na naszą mobilizację do wykonywania danej pracy.

Konkurs trwa do 31 maja 2011 roku, losowanie zwycięzców odbędzie się następnego dnia. Trzem nagrodzonym osobom wygrana wręczona zostanie w postaci kodu aktywującego – po zalogowaniu się na stronie internetowej https://www.ensize.com/secure/analysis/ i wypełnieniu analiz, użytkownik otrzyma droga mailową raport w postaci pliku PDF z rezultatami.


Rozwijaj własne umiejętności z naszymi nagrodami!

Więcej o nagrodach i zasadach konkursu:

http://www.szkolenia24h.pl/konkurs

Regulamin konkursu dostępny jest pod tym adresem

http://www.szkolenia24h.pl/media/regulaminy/konkurs-rynek-szkolen.pdf

, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *