Szkolenia dla seniorów i studia EFS to ostatnio najczęściej poszukiwane formy kształcenia

Europejski Fundusz Społeczny oferuje dofinansowanie studiów, studiów podyplomowych i szkoleń, z których to korzystają przede wszystkim ludzie młodzi. Do grona poszukiwanych pozycji edukacyjnych dołączyły także szkolenia dla seniorów.

Osoby starsze chcą się uczyć, a w związku z tym szukają ciekawych form kształcenia dla siebie. Są to często szkolenia hobbystyczne, na przykład z zakresu fotografii, a także szkolenia sportowe takie jak kursy tańca i jogi. Inne szkolenia, takie jak szkolenia językowe i komputerowe są także często poszukiwane.

Szkoleń nie brakuje, wybór jest ogromny, jedynie kwestia dopasowania programu nauczania do osób starszych stanowi problem. Osoby starsze uczą się wolniej, a niektórych elementów szkoleń zupełnie nie są w stanie opanować, dlatego programy nauczania powinny uwzględniać potrzeby edukacyjne seniorów.

Jeśli szukacie Państwo szytych na miarę szkoleń dla seniorów zapraszamy do zamieszczenia ogłoszenia na Rynku Szkoleń. Profesjonalne firmy szkoleniowe przygotują dla Państwa adekwatne szkolenia.

Zapraszamy.

, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *