Poznaj tych 6 powodów, dla których warto organizować spotkania w zewnętrznej sali konferencyjnej.

Nawet jeśli masz salę konferencyjną w swoim biurze, nadal dobrze jest od czasu do czasu organizować spotkania na zewnątrz. Dzięki temu, nowej, innej przestrzeni zwiększy się kreatywność, pojawią się nowe inspiracje, a także pobudzi koncentrację, co przełoży się na efektywniejsze spotkania. Istnieje również wiele innych korzyści ze spotkania w lokalizacji poza siedzibą firmy, wynajmu sali konferencyjnej.

 • Wszystko jest za Ciebie załatwione
 • Wybór spotkania poza codziennym miejscem prowadzenia działalności to sprytne posunięcie: wszystko jest załatwione za Ciebie. Te zewnętrzne sale konferencyjne mają personel doświadczony w organizowaniu różnorodnych szkoleń, konferencji, wydarzeń itp. i zapewnią sukces Twojego spotkania. Nie musisz martwić się o techniczną organizację spotkania, catering czy inne elementy – to wszystko będzie w cenie wynajmu sali konferencyjnej.

  Czytaj – Wybór dobrego miejsca na konferencje

 • Poważny biznes
 • Kiedy organizujesz spotkanie w zewnętrznej lokalizacji, spotkanie nagle wydaje się ważniejsze. Jeśli zaprosisz uczestników do nowoczesnej sali konferencyjnej poza siedzibą, szansa, że ​​zrezygnują ze spotkania, jest znacznie mniejsza. W końcu włożyłeś dużo wysiłku w znalezienie lokalizacji, a różnorodność sprawia, że ​​ludzie są podekscytowani spotkaniem.

 • Zwiększona produktywność i duch zespołowy
 • We wstępie powiedzieliśmy już, że spotkanie w innym środowisku zwiększa koncentrację, ale dlaczego tak jest? Cóż, wynika to z nowych dźwięków otoczenia i dekoracji, które cię wyzwalają. Prawdopodobnie myślisz, że wszystkie te nowe bodźce po prostu odbierają ci koncentrację, ale nic nie jest dalsze od prawdy. Nowe bodźce wyostrzają zmysły i poprawiają zdolność koncentracji.

  Kolejną ogromną zaletą jest brak kolegów, którzy wpadają „na sekundę”, by zapytać lub coś powiedzieć. Ty i Twoi współpracownicy jesteście w pełni skoncentrowani na spotkaniu i szybciej dochodzicie do przydatnych spostrzeżeń.

 • Rozwija kreatywność
 • Inspirujące lokalizacje owocują inspirującymi pomysłami. Udowodniono na przykład, że burza mózgów w nowym, nieznanym środowisku prowadzi do nowych, lepszych i bardziej kreatywnych pomysłów. Nowe miejsce, otoczenie działa stymulująco i wyzwala nowe możliwości.

 • Nowy sposób telepracy
 • Twój zespół jest już znudzony domowym biurem. Oferuj przestrzenie coworkingowe/sale spotkań, aby się spotkać i przeprowadzić burzę mózgów, aby przejrzeć cotygodniowy program… jako zmianę scenerii. W przyszłości sale konferencyjne zapewnią nowy sposób spotkań, oprócz odbywania tam tradycyjnych spotkań.

 • Czas to pieniądz
 • To prawda, że ​​wynajęcie sali konferencyjnej będzie cię kosztować, ale są też znaczące korzyści. W przypadku spotkania w innej lokalizacji, presja czasu wchodzi w grę, co sprawia, że ​​spotkania są ogólnie bardziej efektywne, co prowadzi do szybszych decyzji, co z kolei oszczędza czas, a nawet pieniądze.

  Potrzebujesz inspirującego miejsca na spotkania? Wynajmij odpowiednią salę konferencyjną i bądź kreatywny! Wiele nowoczesnych obiektów konferencyjnych może poza wynajmem sal na spotkania oferować również inne atrakcje. Przykładowo możesz wybrać się na kilku dniowe spotkanie firmowe do ciekawego hotelu i zorganizować tam też imprezę integracyjną.

  , ,

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *