Konferencje z 3TECH – co mamy w ofercie?

Organizacja konferencji to skomplikowane przedsięwzięcie. Od listy gości czy planowanych tematów nie mniej ważne są kwestie techniczne. 3TECH zapewnia wspomaganie na każdym etapie przygotowań. Proponujemy szereg rozwiązań, które sprawią, że przygotowywane wydarzenie będzie udane pod każdym względem.


Obraz i dźwięk

3TECH dysponuje szeroką gamą urządzeń, które będą przydatne w wyświetlaniu dowolnych rodzajów treści w trakcie konferencji. Ekrany projekcyjne – podwieszane lub stojące, projekty, wszystko w różnej skali i o różnych rozmiarach znajdują się w naszej ofercie. Zapewniamy pełną integrację z systemami nagłośnieniowymi, i to niezależnie od rozmiarów sal w których będzie odbywać się konferencja. Wystarczy tylko przygotować informacje: gdzie odbywa się wydarzenie, jakiego rodzaju infrastruktura jest już na miejscu i jak długo będzie trwać konferencja, tak by 3TECH mógł przygotować ofertę. Oferujemy także wsparcie np. w budowaniu systemów tłumaczeń symultanicznych, niezależnie od ich stopnia skomplikowania czy planowanej liczby uczestników.

poznaj – Oczekujesz czegoś więcej niż nudnej konferencji? Wybierz to miejsce na następny event.

Nowe technologie

3TECH specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań opartych na najnowocześniejszych obecnie technologiach wyświetlania i przedstawiania różnego rodzaju treści. W naszej ofercie znajdują się na przykład ekrany dotykowe o przekątnej  40″,46″, 65″,103″. To jedna z najpopularniejszych obecnie metod prezentacji materiałów na konferencjach czy spotkaniach biznesowych różnego typu.
3TECH zapewnia także możliwości budowy kiosków informacyjnych opartych na technologiach dotykowych różnego typu, co jeszcze bardziej wzmocni i wzbogaci wrażenia gości na konferencji.

Pełna integracja

3TECH zapewnia także możliwości transmitowania na żywo (do Internetu oraz „tradycyjną” realizację telewizyjną) oraz nagrywania i katalogowania wystąpień. Z naszych usług korzystają klienci rządowi, firmowi i samorządowi, co sprawia, że doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest zapewnienie nie tylko transmisji na żywo, ale także zapisywanie i przygotowywanie materiałów z tego typu spotkań.

Niezależnie od tego, czy organizowane wydarzenie to małe spotkanie dla kilkunastu osób, które będzie trwało kilka godzin czy wielodniowa konferencja dla kilku tysięcy uczestników, 3TECH zapewnia integrację wszystkich wypożyczanych systemów. Nasze wieloletnie doświadczenie w małych i dużych spotkaniach tego typu sprawia, że znamy potrzeby naszych klientów i wiemy, jak im doradzić, by ich wydarzenia zawsze kończyły się sukcesem.

3-tech

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *