Oczekujesz czegoś więcej niż nudnej konferencji? Wybierz to miejsce na następny event.

Warszawa to biznesowe centrum Polski, w którym odbywa się wiele branżowych spotkań, wydarzeń czy konferencji organizowanych zarówno przez polskie, jak i zagraniczne marki działające w obrębie różnorodnych branży. Planując ciekawy event w stolicy, często trudno jest zdecydować się na odpowiednie miejsce pozwalające na zorganizowanie wyjątkowego i angażującego, a jednocześnie przyjemnego w odbiorze wydarzenia. Jednym z miejsc, które warto wziąć pod uwagę podczas planowania eventu w Warszawie jest centrum konferencyjne DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre, które posiada szerokie zaplecze pozwalające na kreowanie profesjonalnych eventów spełniających najwyższe standardy jakościowe. Sprawdź, co może zaoferować to centrum konferencyjne w Warszawie!

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre — idealne miejsce na event w Warszawie

Centrum konferencyjne DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre to nowoczesna, a jednocześnie niezwykle elegancka przestrzeń zlokalizowana na terenie Warszawy. Stwarza ona ogromne możliwości w zakresie organizacji zarówno kameralnych spotkań i wydarzeń biznesowych w niewielkim gronie, jak i dużych konferencji, szkoleń czy targów branżowych dedykowanych szerokiemu gronu odbiorców.

Centrum DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre ma bowiem do zaoferowania swoim gościom ponad 5000m² uniwersalnej powierzchni eventowej, na którą składa się przestronna sala balowa o powierzchni 2000m², 20 sal konferencyjnych wyposażonych w nowoczesny sprzęt multimedialny pozwalający na przeprowadzanie angażujących i efektywnych spotkań, przestrzeń klubowa oraz hotelowa restauracja z dużym tarasem i dostępem do ogrodu, a także 720 miejsc noclegowych pozwalających na zapewnienie uczestnikom organizowanych wydarzeń relaksującego wypoczynku.

Stwarzane przez centrum konferencyjne w Warszawie Double Tree by Hilton Hotel & Conference Centre możliwości sprawiają, że stanowi ono idealną bazę do organizacji różnego rodzaju eventów, podczas których planowania można liczyć na profesjonalną współpracę, a także wsparcie na każdym etapie przygotowywania eventu ze strony doświadczonego zespołu ds.sprzedaży oraz organizacji konferencji i bankietów.

DoubleTree centrum konferencyjne w Warszawie — dlaczego warto? 

Centrum konferencyjne DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre to nietuzinkowe miejsce zlokalizowane na terenie Warszawy, które pozwala na organizację różnego rodzaju wydarzeń. Wśród najważniejszych zalet, jakie niesie za sobą wybór DoubleTree jako miejsca na spotkanie biznesowe, wydarzenie branżowe czy szkolenie tematyczne, można wymienić aspekty takie jak:

  • doskonała lokalizacja; 
  • ogromna przestrzeń eventowa pozwalająca na organizację zarówno niewielkich, jak i dużych wydarzeń skierowanych do szerokiego grona gości; 
  • elegancki, a jednocześnie nowoczesny wygląd przestrzeni eventowej;
  • wygodne i funkcjonalne przestrzenie; 
  • kompleksowe wyposażenie sal pod względem profesjonalnego nagłośnienia, wysokiej jakości projektorów multimedialnych i innych elementów pozwalających na przeprowadzanie efektownych prezentacji; 
  • profesjonalny zespół pracowników, który zapewni wsparcie i elastyczne podejście do zróżnicowanych oczekiwań klientów;
  • dostęp do wybornej kuchni; 
  • dostęp do 720 miejsc noclegowych w luksusowych pokojach i apartamentach, a także możliwość skorzystania przez gości ze strefy SPA i basenu; 
  • przestronny ogród, który pozwala na zapewnienie gościom relaksu w trakcie trwania organizowanych spotkań czy wydarzeń;
  • parking zewnętrzny i garaż podziemny. 

Wszystko to sprawia, że DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre chętnie wybierane jest przez specjalistów działających w obrębie branży eventowej oraz organizatorów konferencji i szkoleń, a także indywidualnych gości chcących zaaranżować nietuzinkowy event w eleganckiej i nowoczesnej przestrzeni.

, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *