Związki zawodowe – Zasady funkcjonowania, współdziałania z pracodawcą, rozwiązywanie konfliktów, Poznań

Szkolenie zatytułowane Związki zawodowe – Zasady funkcjonowania, współdziałania z pracodawcą, rozwiązywanie konfliktów, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej Progress Project Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma planowany start w dniu 2013-03-04, zaś koniec 2013-03-05.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Dział Personalny HR, Prawne, kadry i płace, negocjacje i mediacje, administracyjne, prawo pracy, czas pracy.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Hotel Campanile.Miejsce jest w ofercie podane jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 1586.70 PLN.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny bazowej, to 200 PLN, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2013-03-01.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Związki zawodowe – Zasady funkcjonowania, współdziałania z pracodawcą, rozwiązywanie konfliktów, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Prawne, kadry i płace, negocjacje i mediacje, administracyjne, prawo pracy, czas pracy – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Związki zawodowe – Zasady funkcjonowania, współdziałania z pracodawcą, rozwiązywanie konfliktów.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *