Związki zawodowe – Zasady funkcjonowania, współdziałania z pracodawcą, rozwiązywanie konfliktów, Kraków

Chcemy Państwu zaprezentować Związki zawodowe – Zasady funkcjonowania, współdziałania z pracodawcą, rozwiązywanie konfliktów. Jest to szkolenie, którego termin ma planowany początek w dniu 2013-05-23 oraz zakończy się 2013-05-24. Organizatorem jest firma Progress Project Sp. z o.o., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dział Personalny HR, Prawne, kadry i płace, negocjacje i mediacje, administracyjne, prawo pracy, czas pracy. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty przewidywana przez organizatora w Hotel Chopin. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez organizatora na 1586.70 PLN.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny wyjściowej, to 200 PLN, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2013-05-22.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Związki zawodowe – Zasady funkcjonowania, współdziałania z pracodawcą, rozwiązywanie konfliktów, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Prawne, kadry i płace, negocjacje i mediacje, administracyjne, prawo pracy, czas pracy – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Związki zawodowe – Zasady funkcjonowania, współdziałania z pracodawcą, rozwiązywanie konfliktów.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *