SZKOLENIE „TERAPIE BAŃKAMI – CHIŃSKIE, LEKARSKIE”, Wrocław

Oferujemy Państwu kolejne szkolenie firmy Centrum holistyczne INSPIRACJA pt.: SZKOLENIE „TERAPIE BAŃKAMI – CHIŃSKIE, LEKARSKIE”. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2012-10-06.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Medyczne, Fryzjerskie / Kosmetyczne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zadeklarowali jako miejsce odbywania szkolenia Centrum holistyczne Inspiracja. Dla tego obiektu miejsce są podane jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 400.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu SZKOLENIE „TERAPIE BAŃKAMI – CHIŃSKIE, LEKARSKIE”, przypisanego do kategorii – Medyczne, Fryzjerskie / Kosmetyczne – zaprasza Centrum holistyczne INSPIRACJA mająca swą siedzibę w mieście Wrocław.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: SZKOLENIE „TERAPIE BAŃKAMI – CHIŃSKIE, LEKARSKIE”.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *