Badania i wskaźniki marketingowe, Katowice

Pragniemy zaoferować Badania i wskaźniki marketingowe. Jest to szkolenie, którego data jest przewidziany w dniu 2012-12-14. Organizatorem jest firma MatiConsulting, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Finansowe, Ekonomiczne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Katowice woj. Śląskie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 789.60.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako First Minute i, w odniesieniu do ceny bazowej, jest równy 6%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej ilości uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Rozważmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to forma aktywności, która ma za cel poprawę ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania zawodu lub też jej zdobycia.

Na sam koniec wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Badania i wskaźniki marketingowe, przypisanego do kategorii – Finansowe, Ekonomiczne – zachęca MatiConsulting mająca swą siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Badania i wskaźniki marketingowe.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *