Zastosowanie Excel w biznesie, Kraków

Przebieg szkolenia pt.: Zastosowanie Excel w biznesie, ma planowany początek w dniu 2013-05-21 i potrwa ono do 2013-05-22. Jesteśmy znani jako Progress Project Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i pragniemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT, Interpersonalne, aplikacje biurowe, aplikacje do zarządzania, procesy biznesowe, autoprezentacja, efektywna komunikacja, rozwój osobisty. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący wybrali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Chopin. Dla tego obiektu szczegóły są podane jako Kraków woj. Małopolskie.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 1168.50.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny bazowej, jest równy 200 PLN, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2013-05-20.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala w pełni właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu bywa trudne.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Zastosowanie Excel w biznesie, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Interpersonalne, aplikacje biurowe, aplikacje do zarządzania, procesy biznesowe, autoprezentacja, efektywna komunikacja, rozwój osobisty – zachęca Progress Project Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Zastosowanie Excel w biznesie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *