Zastosowanie Excel w biznesie, Warszawa

Pragniemy Państwu zaprezentować Zastosowanie Excel w biznesie. Jest to szkolenie, którego termin ma planowany początek w dniu 2013-04-11 oraz zakończy się 2013-04-12. Organizatorem jest Progress Project Sp. z o.o., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Informatyczne IT, Interpersonalne, aplikacje biurowe, aplikacje do zarządzania, procesy biznesowe, autoprezentacja, efektywna komunikacja, rozwój osobisty.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

W ogłoszeniu prowadzący zdecydowali się wskazać jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Centrum Szkoleniowe Progress Project. Dla tego obiektu dane teleadresowe są określone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1168.50.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona do dnia 2013-04-10 i obniżka jest równa według prowadzących 200 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Zastosowanie Excel w biznesie, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Interpersonalne, aplikacje biurowe, aplikacje do zarządzania, procesy biznesowe, autoprezentacja, efektywna komunikacja, rozwój osobisty – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Zastosowanie Excel w biznesie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *