Zastosowanie Excel w biznesie, Wrocław

Prezentujemy Państwu następne szkolenie Progress Project Sp. z o.o. pt.: Zastosowanie Excel w biznesie. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany start w dniu 2013-02-11, zaś koniec 2013-02-12.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Informatyczne IT, Interpersonalne, aplikacje biurowe, aplikacje do zarządzania, procesy biznesowe, autoprezentacja, efektywna komunikacja, rozwój osobisty. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Campanile. Dla tego obiektu miejsce zostały zaznaczone jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 1168.50 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Obliczona tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-02-08, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, wynosi 200 PLN.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Zdefiniujmy sobie… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to forma zajęć pozaszkolnych posiadająca za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania zawodu lub samego jej uzyskania.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zastosowanie Excel w biznesie, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Interpersonalne, aplikacje biurowe, aplikacje do zarządzania, procesy biznesowe, autoprezentacja, efektywna komunikacja, rozwój osobisty – zachęca Progress Project Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Zastosowanie Excel w biznesie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *