Zarządzanie zapasami zaopatrzeniowymi oraz zapasami wyrobów gotowych, Wrocław

Termin szkolenia pt.: Zarządzanie zapasami zaopatrzeniowymi oraz zapasami wyrobów gotowych, ma planowany start w dniu 2013-05-23 i potrwa ono do 2013-05-24. Jesteśmy znani jako Progress Project Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Logistyka, Zarządzanie, spedycja, magazynowanie.

Zdefiniujmy sobie… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna aktywność posiadająca na celu poprawę ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania zawodu albo samego jej zdobycia.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez firmę w Hotel Campanile. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez firmę na 1525.20 PLN.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona do dnia 2013-05-22 i rabat wynosi według firmy 200 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest w pełni właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest kłopotliwe.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie zapasami zaopatrzeniowymi oraz zapasami wyrobów gotowych, przypisanego do kategorii – Logistyka, Zarządzanie, spedycja, magazynowanie – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Zarządzanie zapasami zaopatrzeniowymi oraz zapasami wyrobów gotowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *