Zarządzanie zapasami zaopatrzeniowymi oraz zapasami wyrobów gotowych, Warszawa

Szkolenie pt. Zarządzanie zapasami zaopatrzeniowymi oraz zapasami wyrobów gotowych, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej Progress Project Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany start w dniu 2013-01-14, zaś koniec 2013-01-15.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Logistyka, Zarządzanie, spedycja, magazynowanie.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Centrum Szkoleniowe Progress Project.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1525.20 PLN.

Firma dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny nominalnej, wynosi 200 PLN, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2013-01-11.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym szybciej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Kończąc wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie zapasami zaopatrzeniowymi oraz zapasami wyrobów gotowych, przypisanego do kategorii – Logistyka, Zarządzanie, spedycja, magazynowanie – zachęca Progress Project Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Zarządzanie zapasami zaopatrzeniowymi oraz zapasami wyrobów gotowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *