Zarządzanie zakupami w procesie zaopatrzenia – metody redukcji kosztów w zakupach, Katowice

Szkolenie pt. Zarządzanie zakupami w procesie zaopatrzenia – metody redukcji kosztów w zakupach, które tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy Progress Project Sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany początek w dniu 2013-06-17 oraz zakończy się 2013-06-19.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Logistyka, Zarządzanie, transport, spedycja, produkcja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Zastanówmy się… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna forma aktywności posiadająca na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania zawodu lub też samego jej zdobycia.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie było napisane w opisie.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Hotel Novotel.Miejsce jest w ofercie podane jako Katowice woj. Śląskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 2041.80 PLN.

Obliczona tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-06-14, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, to 300 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie zakupami w procesie zaopatrzenia – metody redukcji kosztów w zakupach, przypisanego do kategorii – Logistyka, Zarządzanie, transport, spedycja, produkcja – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Zarządzanie zakupami w procesie zaopatrzenia – metody redukcji kosztów w zakupach.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *