Zarządzanie zakupami w procesie zaopatrzenia – metody redukcji kosztów w zakupach, Warszawa

Szkolenie o nazwie Zarządzanie zakupami w procesie zaopatrzenia – metody redukcji kosztów w zakupach, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej Progress Project Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż ma przewidziany początek w dniu 2013-03-13 i potrwa ono do 2013-03-15.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Logistyka, Zarządzanie, transport, spedycja, produkcja.

Rozważmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to forma zajęć pozaszkolnych posiadająca za cel poprawę ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania zawodu albo też samego jej zdobycia.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zarezerwowana przez organizatora w Centrum Szkoleniowe Progress Project. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 2041.80 PLN.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny nominalnej, wynosi 300 PLN, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2013-03-12.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie zakupami w procesie zaopatrzenia – metody redukcji kosztów w zakupach, przypisanego do kategorii – Logistyka, Zarządzanie, transport, spedycja, produkcja – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Zarządzanie zakupami w procesie zaopatrzenia – metody redukcji kosztów w zakupach.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *