Zmiany w VAT – od 1 stycznia 2013r., Kraków

Termin szkolenia pt.: Zmiany w VAT – od 1 stycznia 2013r., jest planowany w dniu 2012-12-14. Jesteśmy znani jako Eurodirect filia BDO Sp z o.o. i organizator szkoleń i chcemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Finansowe, Ekonomiczne, księgowość, podatki, rachunkowość. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Hotel Wyspiański.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo zmniejszyć liczbę szkoleń.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 381.30 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zmiany w VAT – od 1 stycznia 2013r., przypisanego do kategorii – Finansowe, Ekonomiczne, księgowość, podatki, rachunkowość – zaprasza Eurodirect filia BDO Sp z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Katowice.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Zmiany w VAT – od 1 stycznia 2013r..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *