Zmiany w VAT – od 1 stycznia 2013r., Kraków

Termin szkolenia pt.: Zmiany w VAT – od 1 stycznia 2013r., jest planowany w dniu 2012-12-14. Jesteśmy znani jako Eurodirect filia BDO Sp z o.o. i organizator szkoleń i chcemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Finansowe, Ekonomiczne, księgowość, podatki, rachunkowość. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Hotel Wyspiański.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo zmniejszyć liczbę szkoleń.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 381.30 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zmiany w VAT – od 1 stycznia 2013r., przypisanego do kategorii – Finansowe, Ekonomiczne, księgowość, podatki, rachunkowość – zaprasza Eurodirect filia BDO Sp z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Katowice.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Zmiany w VAT – od 1 stycznia 2013r..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *