Podatek u źródła – umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania, Warszawa

Szkolenie o nazwie Podatek u źródła – umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej Dziennik „Rzeczpospolita” / GG Parkiet. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż jest przewidziany w dniu 2012-12-12.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Księgowe.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Dziennik Rzeczpospolita.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 602.70.

Sale powinny być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Podatek u źródła – umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania, przypisanego do kategorii – Księgowe – zachęca Dziennik „Rzeczpospolita” / GG Parkiet z siedzibą w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Podatek u źródła – umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *