Podatek u źródła – umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania, Warszawa

Szkolenie o nazwie Podatek u źródła – umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej Dziennik „Rzeczpospolita” / GG Parkiet. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż jest przewidziany w dniu 2012-12-12.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Księgowe.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Dziennik Rzeczpospolita.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 602.70.

Sale powinny być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Podatek u źródła – umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania, przypisanego do kategorii – Księgowe – zachęca Dziennik „Rzeczpospolita” / GG Parkiet z siedzibą w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Podatek u źródła – umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *