Finansowe zamknięcie roku 2012, Warszawa

Szkolenie pt. Finansowe zamknięcie roku 2012, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy Dziennik „Rzeczpospolita” / GG Parkiet. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-12-10, zaś koniec 2012-12-14.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Księgowe.

W ogłoszeniu prowadzący przewidzieli jako miejsce odbywania szkolenia Dziennik Rzeczpospolita. Dla tego obiektu położenie są podane jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 553.50 PLN.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Finansowe zamknięcie roku 2012, przypisanego do kategorii – Księgowe – zaprasza Dziennik „Rzeczpospolita” / GG Parkiet posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Finansowe zamknięcie roku 2012.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *