Zasiłki z ubezpieczenia chorobowego oraz wypadkowego po zmianach, Kraków

Oferujemy nowe szkolenie Eurodirect filia BDO Sp z o.o. zatytułowane: Zasiłki z ubezpieczenia chorobowego oraz wypadkowego po zmianach. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2012-12-12.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Ekonomiczne, Dział Personalny HR, kadry i płace, kontrola i płace, ubezpieczenia.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zapowiadana przez prowadzących w Hotel Wyspiański. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Zastanówmy się… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to forma zajęć pozaszkolnych mająca za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania zawodu albo też samego jej uzyskania.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez firmę na 381.30 PLN.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zasiłki z ubezpieczenia chorobowego oraz wypadkowego po zmianach, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Dział Personalny HR, kadry i płace, kontrola i płace, ubezpieczenia – zachęca Eurodirect filia BDO Sp z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Katowice.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Zasiłki z ubezpieczenia chorobowego oraz wypadkowego po zmianach.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *