Nowelizacja ustawy o podatku od towarów i usług. Zmiany przepisów wchodzące w życie od 1.01.2013 i o, Kraków

Pragniemy zaprezentować Nowelizacja ustawy o podatku od towarów i usług. Zmiany przepisów wchodzące w życie od 1.01.2013 i o. Jest to szkolenie, którego przebieg jest przewidziany w dniu 2013-01-08. Organizatorem jest firma Eurodirect filia BDO Sp z o.o., która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, księgowość, podatki, rachunkowość.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zapowiadana przez firmę w Hotel Wyspiański. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez organizatora na 553.50 PLN.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Nowelizacja ustawy o podatku od towarów i usług. Zmiany przepisów wchodzące w życie od 1.01.2013 i o, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, księgowość, podatki, rachunkowość – zachęca Eurodirect filia BDO Sp z o.o. z siedzibą w mieście Katowice.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Nowelizacja ustawy o podatku od towarów i usług. Zmiany przepisów wchodzące w życie od 1.01.2013 i o.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *