Zmiany w podatku VAT od 01.01.2013 r., Zabrze

Data szkolenia : Zmiany w podatku VAT od 01.01.2013 r., jest planowany w dniu 2012-12-14. Jesteśmy znani jako Eurodirect filia BDO Sp z o.o. i prowadzący szkolenia i chcemy zaprezentować jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Finansowe, Ekonomiczne, księgowość, podatki, rachunkowość.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie deklarowana przez organizatora w Centrum miasta. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Zabrze województwo Śląskie.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie było napisane w opisie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 430.50.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie ograniczyć ilość szkoleń.

Na sam koniec przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Zmiany w podatku VAT od 01.01.2013 r., przypisanego do kategorii – Finansowe, Ekonomiczne, księgowość, podatki, rachunkowość – zachęca Eurodirect filia BDO Sp z o.o. mająca siedzibę w miejscowości Katowice.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Zmiany w podatku VAT od 01.01.2013 r..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *