Nowe zasady rozliczania VAT obowiązujące od 2013r., Cieszyn

Szkolenie o nazwie Nowe zasady rozliczania VAT obowiązujące od 2013r., które tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy Eurodirect filia BDO Sp z o.o.. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż jest planowany w dniu 2012-12-12.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, księgowość, podatki, rachunkowość. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce odbywania szkolenia Centrum miasta. Dla tego obiektu położenie zostały wyszczególnione jako Cieszyn województwo Śląskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 405.90.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Nowe zasady rozliczania VAT obowiązujące od 2013r., przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, księgowość, podatki, rachunkowość – zachęca Eurodirect filia BDO Sp z o.o. z siedzibą w miejscowości Katowice.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Nowe zasady rozliczania VAT obowiązujące od 2013r..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *