Nowe zasady rozliczania VAT obowiązujące od 2013r., Cieszyn

Szkolenie o nazwie Nowe zasady rozliczania VAT obowiązujące od 2013r., które tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy Eurodirect filia BDO Sp z o.o.. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż jest planowany w dniu 2012-12-12.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, księgowość, podatki, rachunkowość. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce odbywania szkolenia Centrum miasta. Dla tego obiektu położenie zostały wyszczególnione jako Cieszyn województwo Śląskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 405.90.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Nowe zasady rozliczania VAT obowiązujące od 2013r., przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, księgowość, podatki, rachunkowość – zachęca Eurodirect filia BDO Sp z o.o. z siedzibą w miejscowości Katowice.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Nowe zasady rozliczania VAT obowiązujące od 2013r..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *