Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, Rybnik

Pragniemy Państwu zaoferować Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych. Jest to szkolenie, którego przebieg jest przewidziany w dniu 2012-12-17. Organizatorem jest Eurodirect filia BDO Sp z o.o., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Dział Personalny HR, Firmowe, kadry i płace, sekretariat, HR, inne.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno zmniejszyć liczbę szkoleń.

W ogłoszeniu prowadzący wskazali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Rybnicki Inkubator Technologiczny. Dla tego obiektu szczegóły zostały podane jako Rybnik woj. Śląskie.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie było napisane w opisie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 405.90 PLN.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Firmowe, kadry i płace, sekretariat, HR, inne – zaprasza Eurodirect filia BDO Sp z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Katowice.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *