ETAPY I TECHNIKI EFEKTYWNEJ SPRZEDAŻY, Zakopane

Chcemy przedstawić ETAPY I TECHNIKI EFEKTYWNEJ SPRZEDAŻY. Jest to szkolenie, którego data ma planowany start w dniu 2013-01-21, zaś koniec 2013-01-23. Organizatorem jest EDU-SKILLS SZKOLENIA, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, biznesowe, reklama, techniki sprzedaży, zarządzanie sprzedażą, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez prowadzących w Zakopane hotel o wysokim standardzie. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Zakopane woj. Małopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 2263.20 PLN.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu ETAPY I TECHNIKI EFEKTYWNEJ SPRZEDAŻY, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, biznesowe, reklama, techniki sprzedaży, zarządzanie sprzedażą, inne – zaprasza EDU-SKILLS SZKOLENIA z siedzibą w mieście Lublin.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: ETAPY I TECHNIKI EFEKTYWNEJ SPRZEDAŻY.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *