Nowelizacja podatku VAT od 01.01.2013 r., Rybnik

Oferujemy Państwu kolejne szkolenie firmy Eurodirect filia BDO Sp z o.o. zatytułowane: Nowelizacja podatku VAT od 01.01.2013 r.. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2012-12-14.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Finansowe, Ekonomiczne, księgowość, podatki, rachunkowość. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Rybnicki Inkubator Technologiczny. Dla tego obiektu szczegóły zostały wyznaczone jako Rybnik województwo Śląskie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 405.90 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest zbyt dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Nowelizacja podatku VAT od 01.01.2013 r., przypisanego do kategorii – Finansowe, Ekonomiczne, księgowość, podatki, rachunkowość – zachęca Eurodirect filia BDO Sp z o.o. z siedzibą w miejscowości Katowice.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Nowelizacja podatku VAT od 01.01.2013 r..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *