Nowelizacja podatku VAT od 01.01.2013 r., Rybnik

Oferujemy Państwu kolejne szkolenie firmy Eurodirect filia BDO Sp z o.o. zatytułowane: Nowelizacja podatku VAT od 01.01.2013 r.. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2012-12-14.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Finansowe, Ekonomiczne, księgowość, podatki, rachunkowość. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Rybnicki Inkubator Technologiczny. Dla tego obiektu szczegóły zostały wyznaczone jako Rybnik województwo Śląskie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 405.90 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest zbyt dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Nowelizacja podatku VAT od 01.01.2013 r., przypisanego do kategorii – Finansowe, Ekonomiczne, księgowość, podatki, rachunkowość – zachęca Eurodirect filia BDO Sp z o.o. z siedzibą w miejscowości Katowice.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Nowelizacja podatku VAT od 01.01.2013 r..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *