Podatek dochodowy od osób fizycznych w 2012r. – Przygotowanie zakładów pracy do akcji składania iden, Gliwice

Szkolenie zatytułowane Podatek dochodowy od osób fizycznych w 2012r. – Przygotowanie zakładów pracy do akcji składania iden, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy Eurodirect filia BDO Sp z o.o.. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż jest planowany w dniu 2012-12-20.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, księgowość, podatki, rachunkowość, prawne.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zapowiadana przez firmę w Hotel Qubus. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Gliwice województwo Śląskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 430.50 PLN.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Podatek dochodowy od osób fizycznych w 2012r. – Przygotowanie zakładów pracy do akcji składania iden, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, księgowość, podatki, rachunkowość, prawne – zachęca Eurodirect filia BDO Sp z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Katowice.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Podatek dochodowy od osób fizycznych w 2012r. – Przygotowanie zakładów pracy do akcji składania iden.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *