Zmiany w VAT od 1 stycznia 2013 r. w jednostkach sfery budżetowej, Kraków

Szkolenie o nazwie Zmiany w VAT od 1 stycznia 2013 r. w jednostkach sfery budżetowej, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej Eurodirect filia BDO Sp z o.o.. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż jest planowany w dniu 2012-12-07.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie deklarowana przez firmę w Hotel Wyspiański. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Kraków woj. Małopolskie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 381.30.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zmiany w VAT od 1 stycznia 2013 r. w jednostkach sfery budżetowej, przypisanego do kategorii – Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa – zaprasza Eurodirect filia BDO Sp z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Katowice.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Zmiany w VAT od 1 stycznia 2013 r. w jednostkach sfery budżetowej.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *