Prawo pracy na przełomie 2012/2013 roku-najnowsze interpretacje,proponowane zmiany, Kielce

Przebieg szkolenia pt.: Prawo pracy na przełomie 2012/2013 roku-najnowsze interpretacje,proponowane zmiany, jest planowany w dniu 2012-12-21. Jesteśmy znani jako Eurodirect filia BDO Sp z o.o. i organizator szkoleń i chcemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Dział Personalny HR, Prawne, kadry i płace, administracyjne, prawo pracy, czas pracy.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce odbywania szkolenia Hotel Citi. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały podane jako Kielce woj. Świętokrzyskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 393.60 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Prawo pracy na przełomie 2012/2013 roku-najnowsze interpretacje,proponowane zmiany, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Prawne, kadry i płace, administracyjne, prawo pracy, czas pracy – zachęca Eurodirect filia BDO Sp z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Katowice.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Prawo pracy na przełomie 2012/2013 roku-najnowsze interpretacje,proponowane zmiany.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *