Nowelizacja ustawy o podatku VAT od 1 stycznia 2013, Tarnobrzeg

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie firmy Eurodirect filia BDO Sp z o.o. zatytułowane: Nowelizacja ustawy o podatku VAT od 1 stycznia 2013. Według organizatora i detali podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2012-12-11.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, księgowość, podatki, rachunkowość. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący wybrali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Centrum miasta. Dla tego obiektu dane są zaznaczone jako Tarnobrzeg woj. Podkarpackie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 381.30 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Nowelizacja ustawy o podatku VAT od 1 stycznia 2013, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, księgowość, podatki, rachunkowość – zaprasza Eurodirect filia BDO Sp z o.o. mająca siedzibę w mieście Katowice.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Nowelizacja ustawy o podatku VAT od 1 stycznia 2013.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *