Emerytury w świetle nowelizacji ustawy o emeryturach i rentach z FUS, Rzeszów

Szkolenie o nazwie Emerytury w świetle nowelizacji ustawy o emeryturach i rentach z FUS, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy Eurodirect filia BDO Sp z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż jest przewidziany w dniu 2012-12-14.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Dział Personalny HR, Firmowe, kadry i płace, sekretariat, HR, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Rozważmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to forma aktywności posiadająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania pracy bądź samego jej uzyskania.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Hotel Hubertus.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Rzeszów woj. Podkarpackie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 381.30 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Emerytury w świetle nowelizacji ustawy o emeryturach i rentach z FUS, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Firmowe, kadry i płace, sekretariat, HR, inne – zaprasza Eurodirect filia BDO Sp z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Katowice.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Emerytury w świetle nowelizacji ustawy o emeryturach i rentach z FUS.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *