Naliczanie dodatkowego wynagrodzenia rocznego za 2012 rok dla pracowników samorządowych, Kraków

Przedstawiamy Państwu kolejne szkolenie firmy Eurodirect filia BDO Sp z o.o. pt.: Naliczanie dodatkowego wynagrodzenia rocznego za 2012 rok dla pracowników samorządowych. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2012-12-14.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie zostało napisane w opisie.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Wyspiański. Dla tego obiektu dane zostały wyszczególnione jako Kraków woj. Małopolskie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć liczbę szkoleń.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 310.00 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest zbyt dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Naliczanie dodatkowego wynagrodzenia rocznego za 2012 rok dla pracowników samorządowych, przypisanego do kategorii – Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa – zaprasza Eurodirect filia BDO Sp z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Katowice.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Naliczanie dodatkowego wynagrodzenia rocznego za 2012 rok dla pracowników samorządowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *