ZMIANY W PODATKU VAT, Rybnik

Szkolenie pt. ZMIANY W PODATKU VAT, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej GALERIA SZKOLEŃ. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż jest przewidziany w dniu 2012-12-13.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Finansowe, Księgowe, osobiste, podatki.

W ogłoszeniu prowadzący zdecydowali się wskazać jako miejsce odbywania szkolenia Rybnicki Inkubator Technologiczny. Dla tego obiektu szczegóły zostały wyszczególnione jako Rybnik województwo Śląskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 319.80.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu ZMIANY W PODATKU VAT, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, osobiste, podatki – zaprasza GALERIA SZKOLEŃ mająca siedzibę w miejscowości Niepołomice.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: ZMIANY W PODATKU VAT.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *