Odpowiedzialność urzędników w świetle ustawy o odpowiedzialności majątkowej funkcjonariuszy publiczn, Kraków

Chcemy Państwu przedstawić Odpowiedzialność urzędników w świetle ustawy o odpowiedzialności majątkowej funkcjonariuszy publiczn. Jest to szkolenie, którego data jest planowany w dniu 2012-12-17. Organizatorem jest Ekspert sp. z o. o., która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Prawne, prawo zamówień publicznych.

Zdefiniujmy sobie… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych, która ma na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania zawodu albo też jej uzyskania.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Aparthotel Miodosytnia.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Kraków woj. Małopolskie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 613.77.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

Na zakończenie wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Odpowiedzialność urzędników w świetle ustawy o odpowiedzialności majątkowej funkcjonariuszy publiczn, przypisanego do kategorii – Prawne, prawo zamówień publicznych – zaprasza Ekspert sp. z o. o. mająca swą siedzibę w mieście BYTÓW.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Odpowiedzialność urzędników w świetle ustawy o odpowiedzialności majątkowej funkcjonariuszy publiczn.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *