Ochrona Danych Osobowych w HR, Warszawa

Oferujemy kolejne szkolenie firmy Konsorcjum Prawno-Konsultingowe Lex o nazwie: Ochrona Danych Osobowych w HR. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2012-12-06.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dział Personalny HR, Prawne, kadry i płace, ochrona danych. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zaznaczyli jako miejsce odbywania szkolenia AS-BUD. Dla tego obiektu położenie zostały określone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 553.50 PLN.

Sale powinny być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Ochrona Danych Osobowych w HR, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Prawne, kadry i płace, ochrona danych – zaprasza Konsorcjum Prawno-Konsultingowe Lex mająca siedzibę w miejscowości Łódź.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Ochrona Danych Osobowych w HR.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *