Zmiany VAT na 2013 rok. Bieżące problemy z rozliczaniem VAT., Jelenia Góra

Pragniemy przedstawić Zmiany VAT na 2013 rok. Bieżące problemy z rozliczaniem VAT.. Jest to szkolenie, którego przebieg jest przewidziany w dniu 2012-12-04. Organizatorem jest KONSFIN, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Menedżerskie, Hobbystyczne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie przewidywana przez prowadzących w Hotel Feniks. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Jelenia Góra woj. Dolnośląskie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 393.60.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć ilość szkoleń.

Na koniec wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zmiany VAT na 2013 rok. Bieżące problemy z rozliczaniem VAT., przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Hobbystyczne – zachęca KONSFIN mająca siedzibę w miejscowości Zielona Góra.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Zmiany VAT na 2013 rok. Bieżące problemy z rozliczaniem VAT..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *