Zmiany VAT na 2013 rok. Bieżące problemy z rozliczaniem VAT., Łódź

Szkolenie o nazwie Zmiany VAT na 2013 rok. Bieżące problemy z rozliczaniem VAT., które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy KONSFIN. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż jest przewidziany w dniu 2012-12-03.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Menedżerskie, Hobbystyczne.

W ogłoszeniu prowadzący wybrali jako miejsce odbywania szkolenia Łódzki Dom Kultury. Dla tego obiektu położenie zostały zaznaczone jako Łódź województwo Łódzkie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 393.60 PLN.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zmiany VAT na 2013 rok. Bieżące problemy z rozliczaniem VAT., przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Hobbystyczne – zachęca KONSFIN posiadająca siedzibę w mieście Zielona Góra.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Zmiany VAT na 2013 rok. Bieżące problemy z rozliczaniem VAT..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *