Zmiany VAT na 2013 rok. Bieżące problemy z rozliczaniem VAT., Opole

Przedstawiamy nowe szkolenie KONSFIN pt.: Zmiany VAT na 2013 rok. Bieżące problemy z rozliczaniem VAT.. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2012-12-10.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Menedżerskie, Hobbystyczne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Zastanówmy się… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to forma aktywności posiadająca za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania zawodu albo samego jej uzyskania.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Urząd Wojewódzki.Miejsce jest w ofercie określone jako Opole woj. Opolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez organizatora na 393.60 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zmiany VAT na 2013 rok. Bieżące problemy z rozliczaniem VAT., przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Hobbystyczne – zachęca KONSFIN z siedzibą w mieście Zielona Góra.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Zmiany VAT na 2013 rok. Bieżące problemy z rozliczaniem VAT..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *