Zmiany VAT na 2013 rok. Bieżące problemy z rozliczaniem VAT, Bydgoszcz

Termin szkolenia : Zmiany VAT na 2013 rok. Bieżące problemy z rozliczaniem VAT, jest planowany w dniu 2012-11-19. Jesteśmy znani jako KONSFIN i organizator szkoleń i chcemy zaprezentować jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zaznaczyli jako miejsce odbywania szkolenia Hotel Brda. Dla tego obiektu dane są wyszczególnione jako Bydgoszcz województwo Kujawsko – Pomorskie.

Zastanówmy się… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna aktywność, która ma na celu poprawę ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania pracy albo też jej uzyskania.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 393.60.

Firma dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 30 PLN, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Zmiany VAT na 2013 rok. Bieżące problemy z rozliczaniem VAT, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość – zaprasza KONSFIN posiadająca swą siedzibę w mieście Zielona Góra.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Zmiany VAT na 2013 rok. Bieżące problemy z rozliczaniem VAT.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *