Zmiany VAT na 2013 rok. Bieżące problemy z rozliczaniem VAT, Olsztyn

Data szkolenia pt.: Zmiany VAT na 2013 rok. Bieżące problemy z rozliczaniem VAT, jest przewidziany w dniu 2012-11-20. Jesteśmy znani jako KONSFIN i prowadzący szkolenia i chcemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Hotel Kopernik.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Olsztyn województwo Warmińsko – Mazurskie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 301.35.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i obniżka jest równa według organizatorów 30%.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno zmniejszyć liczbę szkoleń.

Na koniec wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zmiany VAT na 2013 rok. Bieżące problemy z rozliczaniem VAT, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość – zaprasza KONSFIN posiadająca siedzibę w miejscowości Zielona Góra.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Zmiany VAT na 2013 rok. Bieżące problemy z rozliczaniem VAT.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *