Optima Księga Handlowa, Kraków

Szkolenie zatytułowane Optima Księga Handlowa, które tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej KRAKOWSKIE CENTRUM BIZNESU SP. Z O.O.. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-11-17 oraz zakończy się 2012-11-18.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Finansowe, Księgowe, inne, rachunkowość, programy księgowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Krakowskie Centrum Biznesu Sp. z o. o..Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako Kraków woj. Małopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 320.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Optima Księga Handlowa, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, inne, rachunkowość, programy księgowe – zaprasza KRAKOWSKIE CENTRUM BIZNESU SP. Z O.O. posiadająca swą siedzibę w mieście KRAKÓW.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Optima Księga Handlowa.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *