Optima Księga Handlowa, Kraków

Szkolenie zatytułowane Optima Księga Handlowa, które tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej KRAKOWSKIE CENTRUM BIZNESU SP. Z O.O.. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-11-17 oraz zakończy się 2012-11-18.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Finansowe, Księgowe, inne, rachunkowość, programy księgowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Krakowskie Centrum Biznesu Sp. z o. o..Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako Kraków woj. Małopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 320.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Optima Księga Handlowa, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, inne, rachunkowość, programy księgowe – zaprasza KRAKOWSKIE CENTRUM BIZNESU SP. Z O.O. posiadająca swą siedzibę w mieście KRAKÓW.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Optima Księga Handlowa.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *