Zastosowanie warunków kontraktowych FIDIC w procesie inwestycyjnym, WARSZAWA

Prezentujemy nowe szkolenie firmy MGG Conferences zatytułowane: Zastosowanie warunków kontraktowych FIDIC w procesie inwestycyjnym. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany początek w dniu 2012-12-13 oraz zakończy się 2012-12-14.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Prawne, Budowlane, budowa, kosztorysowanie i zarządzanie, prawo budowlane, prawo zamówień publicznych.

Pomyślmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych, która ma za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych umiejętności koniecznych do wykonywania pracy bądź samego jej uzyskania.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zapowiadana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Niewątpliwie zaletą opisanego tutaj szkolenia jest fakt, iż należy do bezpłatnych. Organizatorzy mogli skorzystać z dofinansowania by pokryć koszt. Jeśli informacja jest istotna, zapoznaj się ze szczegółową informacją o ofercie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zastosowanie warunków kontraktowych FIDIC w procesie inwestycyjnym, przypisanego do kategorii – Prawne, Budowlane, budowa, kosztorysowanie i zarządzanie, prawo budowlane, prawo zamówień publicznych – zaprasza MGG Conferences posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Zastosowanie warunków kontraktowych FIDIC w procesie inwestycyjnym.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *