Zastosowanie warunków kontraktowych FIDIC w procesie inwestycyjnym, WARSZAWA

Oferujemy Państwu nowe szkolenie firmy MGG Conferences o nazwie: Zastosowanie warunków kontraktowych FIDIC w procesie inwestycyjnym. Według organizatora i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany start w dniu 2012-12-10 i potrwa ono do 2012-12-11.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Prawne, Budowlane, budowa, kosztorysowanie i zarządzanie, prawo budowlane, prawo zamówień publicznych.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty deklarowana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Zastanówmy się… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to aktywność mająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania zawodu albo jej uzyskania.

Niewątpliwie zaletą opisywanego tu szkolenia jest fakt, iż należy do kategorii darmowych. Organizatorzy mogli skorzystać z dofinansowania by pokryć koszt. Jeśli informacja jest dla Ciebie ważna, zapoznaj się z pełniejszą informacją o ofercie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zastosowanie warunków kontraktowych FIDIC w procesie inwestycyjnym, przypisanego do kategorii – Prawne, Budowlane, budowa, kosztorysowanie i zarządzanie, prawo budowlane, prawo zamówień publicznych – zaprasza MGG Conferences mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Zastosowanie warunków kontraktowych FIDIC w procesie inwestycyjnym.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *